Volné pracovní místo  Správce webu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

Pro naši stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost GIGACOMPUTER,
která je zaměřená na obchod v oblasti IT hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Správce webu.
POŽADUJEME:
SŠ vzdělání
výborná orientace na trhu výpočetní techniky, přehled v jednotlivých modelech i značkách
znalost hardwaru a softwaru, jak současných trendů, tak historii vývoje
výborné písemné vyjadřování, dobrá znalost češtiny
znalost AJ na úrovni mírně pokročilý
samostatnost, zodpovědnost, kreativitu a aktivní přístup
spolehlivost, a snahu učit se novým věcem

NABÍZÍME:
zázemí dynamické a stabilní společnosti
přístup k novinkám ve výpočetní technice
možnost seberealizace a kariérního vzestupu
přátelský a mladý kolektiv, příjemné pracovní prostředí
motivační finanční ohodnocení
firemní benefity (jazykové kurzy, zaměstnanecké slevy, zvýhodněná oční lékařská péče a další)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
přidávání a naskladňování zboží do systému a na web
vytváření popisků a celkového vzhledu produktů na webu
zodpovědnost za aktuálnost informací na webu

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016