Zařazeno v oborech:
Informační technologie
Pozice:
Webmaster
Lokalita:
Pardubice
Zveřejnil:
Úřad práce Pardubice
Může se Vám hodit:
Webmaster Pardubice

Volné pracovní místo Správce/správkyně e-shopu

24.8.2016
Asociace Sports Team z.s.
Místo pracoviště
Sluneční 303, Polabiny, 530 09, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Pružná pracovní doba

Rostoucí sportovní organizace Sports Team CZ ( office Pardubice ) specializující se na plavání, hledá do svého týmu posilu na pozici SPRÁVCE E-SHOPU
Náplň práce:

  • zpracování objednávek
  • odesílání objednávek
  • zajištění včasného odeslání zboží
  • komunikace se zákazníky – objednávky, dotazy, dostupnost, výměna, rady, prodej
  • komunikace s dodavateli – objednávky, dostupnost zboží, reklamace, zjišťování stavu zásilky
  • správa eshopu, aktualizace produktů, cen, stavů a podobně
  • google analytics, adwords a podobně
  • možná komunikace s kluby v rámci nabídky spolupráce
  • inventura skladu
  • fakturace
  • komunikace s účetní
  • účast na prodejních akcích (víkend)

Požadujeme:

  • pečlivost
  • spolehlivost
  • samostatnost
  • učenlivost
  • analytické myšlení
  • min. SŠ vzdělání
  • znalost ekonomického systému Pohoda výhodou
  • znalost a orientace v účetnictví a obchodu výhodou
  • praxe a znalost prodeje online výhodou
  • dobrá znalost MS Office / Excel

Nabízíme:

  • práci v rostoucí sportovní organizaci
  • práce v mladém sportovním kolektivu
  • možnost růstu v závislosti na růstu organizace
  • práce vhodná pro studenty, absolventy
  • místo výkonu práce – office – Pardubice
  • notebook a mobilní telefon k soukromým účelům
  • úplný nebo částečný pracovní úvazek, možná externí spolupráce
  • HPP, DPP, případně ŽL
  • 16.000 – 20.000,–/ měsíc
  • plánovaný nástup od 1.8.2016

Vaše CV s průvodním dopisem zasílejte do 31.8.2016 na poslat email