Volné pracovní místo srtojník pro úpravu plodin, silomistr

19.8.2016
AgroZZN, a.s.
Místo pracoviště
Polepy
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: AgroZZN, a.s. – pracoviště Polepy.
Pracovní náplň: řízení a obsluha příjmových a odbytových linek v obilních silech a skladech pro ošetřování a skladování rostlinných komodit, řízení provozu strojních a technologických zařízení obilních sil, práce s manipulační technikou. Požadavky: ŘP skupiny B, T, C výhodou speciální průkazy (strojnický, svářečský, vysokozdvižný vozík, způsobilost v oblasti elektrotechniky dle vyhlášky 50/1978 Sb.) výhodou, samostatnost, spolehlivost.
Dovolená 5 dnů navíc, stravenky, příspěvek na penziní připojištění, servis školení.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky, e-mailem.

Podobné nabídky práce

bagrista
místo výkonu práce: okres Litoměřice podle zakázek. Průkaz strojníka na kolová a pásová rýpadla nebo kolové nakladače, praxe v oboru výhodou, časová flexibilita. Možnost zajištění ubytování. Způsob kontaktování zaměstnavatele: tel ...
MARTR PLUS s.r.o. Vrchlického 138, Libochovice Plný úvazek, Zkrácený úvazek
týden