Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Zdravotní sestra
Lokalita:
Vyškov
Zveřejnil:
Úřad práce Vyškov
Může se Vám hodit:
Zdravotní sestra Vyškov

Volné pracovní místo Staniční sestra - oddělení Domova pro seniory

27.6.2016
Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace
Místo pracoviště
Polní 252/1, Brňany, 682 01, Vyškov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
bakalářské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • poskytování ošetřovatelské a zdravotnické péče seniorům
    • zpracování a aktualizace zdravotnické dokumentace
    • zpracování výkazů na zdravotní pojišťovny
  • komunikace s lékaři
    • kontrola a hodnocení pracovního výkonu, plánování směn
    • poskytování podpory rodinám a blízkým osobám seniorů

PP na dobu určitou – zástup za dlouhodobou nemoc.

Požadujeme:

  • odborná způsobilost v oboru všeobecná sestra dle zák. č. 96/2004 Sb.
    • osvědčení pro výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu
    • specializovaná způsobilost k výkonu povolání výhodou (ošetřovatelská péče v geriatrii nebo ošetřovatelská péče v interních oborech)
    • praxe v řídící funkci vítána
      • zdravotní způsobilost a bezúhonnost
  • organizační, řídící a manažerské schopnosti – schopnost vést pracovní tým a organizačně zvládnout povinnosti, vyplývající z pozice staniční sestry
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • znalost počítačového programu Cygnus výhodou
    • kladný vztah k seniorům, lidský přístup, trpělivost, nekonfliktnost, samostatnost, odpovědnost, flexibilitu

Zaměstnavatel nabízí:
5 týdnů dovolené

  • dobré finanční ohodnocení
  • tabulkový plat + osobní ohodnocení
  • čtvrtletní odměny
  • výhodné závodní stravování
  • možnost rozvoje a vzdělávání

Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem, stručnou vizí o vedení oddělení, kvalifikačními doklady a prohlášením o souhlasu s použitím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v souladu se zák. 101/2000 Sb. doručte do 31.7.2016 per­sonálnímu oddělení SSV, p.o. nebo na e-mail: poslat email
Bližší informace naleznete také na poslat email socialnisluzby­vyskov.info