Volné pracovní místo  Stavbyvedoucí - realizace zakázek

Lokalita Olomouc
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup dle dohody. Kontakt je možný POUZE telefonicky.

Jsme ryze česká rodinná společnost, která působí na trhu 25 let. Zaměřujeme se na realizaci kompletní dodávky žáruvzdorných vyzdívek jak v ČR, tak v zahraničí. Pokud vás baví dynamická a různorodá práce s možností využití komunikace s dodavateli a zákazníky i v angličtině, tak možná to budete vy, kdo obsadí tuto pozici
Pracovní náplň:
  • řízení, koordinace a příprava stavebních zakázek (žáruvzdorné vyzdívky v průmyslu)
  • komunikace s vedoucím pracovníkem na montáži (parťákem)
  • spolupráce se skladníkem při vychystávání žáruvzdorného a pomocného materiálu ze skladu, příprava potřebného nářadí a mechanizace
  • spolupráce s projektantem vyzdívek
  • zajišťování materiálu dle rozpisu materiálu ve spolupráci s asistentkou realizace
  • zajištění a koordinace subdodavatelů a pracovníků
  • jednání a komunikace se zákazníky v ČJ a případně AJ
  • tvorba a kontrola HMG jednotlivých staveb
Požadujeme:
  • VŠ, SPŠ stavebního/strojírenského/technického oboru
  • znalost MS Office nutností, AutoCAD - základní znalosti
  • praxe na pozici stavbyvedoucí/přípraváře apod.
  • flexibilita
  • technické myšlení
  • schopnost samostatně řešit úkoly
  • řidičský průkaz skupiny B
  • samostatnost, komunikativnost
  • znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
  • ruský nebo jiný jazyk výhodou
Nabízíme:
  • dobré mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností a schopností
  • zázemí zavedené české firmy s jistotou na trhu a celoroční práce
  • pololetní prémie po zaučení
  • zaučení v oblasti žáruvzdorných vyzdívek
  • dovolená 5 týdnů
  • finanční příspěvek na stravování
  • výuka angličtiny na pracoviště
  • služební telefon
  • možnost služebního auta
  • termín nástupu ihned nebo dle dohody
  • v neposlední řadě také příjemný kolektiv
  • kancelář v Olomouci
  • pracovní doba 7:00 až 15:30, po zapracování je pružná pracovní doba

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - autocad
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024