Volné pracovní místo  Stavbyvedoucí

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Hledáme:
Cílevědomého i pokorného stavebního technika, který je tvrdě důsledný sám k sobě, dotahuje věci do konce a umí naslouchat svým klientům.

Máme pouze jedno volné místo.

Náplň práce:
Koordinace řízení několika staveb probíhajících, při dodržování jakosti na stavbě, při kontrole dodržování technologických, časových, pracovních a mzdových předpisů, zodpovědnost při dodržování předpisů o bezpečnosti a ochraně zdraví, schopnost řídit a organizovat stavbu dle časové a projektové dokumentace,zkušenosti při jednání a komunikaci s investorem, úzkou spolupráci s útvary společnosti.

Stavbyvedoucí
Požadujeme:
-SŠ/VŠ vzdělání stavební
-praxi nejméně 3 roky
-organizační schopnosti a zkušenosti s vedením kolektivu cca do 20 lidí
-aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B
-znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel)
-schopnost samostatného řešení problémů, samostatnost, organizační a komunikativní schopnosti
-loajalitu a flexibilitu, technicko-ekonomické myšlení
-zkušenosti v oblasti pozemních staveb

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017