Volné pracovní místo Stavební dělníci

27.2.2016
KRYLL elektro s.r.o.
Místo pracoviště
266, Obecnice, 262 21, Obecnice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pozice: stavební dělníci
Náplň práce:
stavební, zednické a pomocné práce při stavbě elektrotechnických zařízení.
Zaměstnanecké výhody: odborný růst, vzdělávání, příspěvek na životní pojištění, dovolená navíc, příspěvek na dopravu, osobní ohodnocení, pracovní oděv včetně praní
Nástup možný ihned. Mzda: 18 000,– Kč
Kontakt:Holečková Miroslava, tel.: poslat email v době od 8:00 – 15:00, e-mail: poslat email
Místo výkonu práce:KRYLL elektro s.r.o., Obecnice č.p. 266

Podobné nabídky práce

Stavební dělníci
Pozice: Stavební dělníci Požadavky: pomocné a drobné odborné práce na stavbě Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování a stravování Nástup: možný ihned Mzda: 12 000,- Kč Kontakt: Trojan Petr, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!-- ...
Ing. LADISLAV KRULICH - La-Bohéme 65, Zduchovice Plný úvazek
OC Pozice: stavenbí dělníci Nástup možný ihned. Mzda: 10 000,- Kč Kontakt:Bilinchuk Pavlo, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> Místo výkonu práce: okres Příbram
ROSISNE Company s.r.o. Příbram Plný úvazek
aktivní
ZEDNÍCI - OBKLADAČI
ZEDNÍCI - OBLADAČI - místo výkonu: celá ČR. Kontakt: tel. (kdykoliv přes den), e-mailem či osobně na adr. Praskolesy 129 (večer).
Ruslan Osiyuk Plný úvazek
aktivní
Sádrokartonář/ka
Pozice: sádrokartonář/ka. Požadavky: praxe jako sádrokartonář výhodou. Nástup ihned . Mzda : 16 000,- až 25 000,- Kč. Kontaktní osoba:Dubský Libor Mgr., tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
ZRUP Příbram a.s. Žežická 522, Příbram Plný úvazek
aktivní
Zedníci
Pozice: zedníci Požadavky: minimálně vyučení, drobné zednické práce, obkladačské práce, údržba objektu Nástup možný ihned. Mzda: 9 200,- až 15 000,- Kč Kontakt:Stehlíková M., tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> ...
Jaromír Stehlík 44, Rožmitál pod Třemšínem Plný úvazek
aktivní
Dělníci v oblasti výstavby budov
Pozice: dělník v oblasti výstavby budov Požadavky: řidičské oprávnění sk. B, jedná se o zednické práce kde vyučení není podmínkou, praxe nutná ! Práce po celém Středočeském kraji. Kontakt:Derda Vasil, tel.: <!--poslatEmail-->, e-m ...
VALEN s.r.o. náměstí Komenského 536, Dobříš Plný úvazek