Volné pracovní místo  Stavební dělník/ce

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 29 000–33 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVIŠTĚ Hulín - práce dle zakázek v rámci Moravy
  • Náplň práce: přípravné a dokončovací stavební práce, práce betonářské a železářské pro spodní stavby, pomocné práce kolem staveb
  • Požadavky: nutná praxe ve stavebnictví 2 roky, samostatnost, zručnost, zodpovědnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce
  • Nástup možný ihned po osobním pohovoru
  • Výhodou: řidičský průkaz sk. B, B+E, platný vazačský, lešenářský průkaz, průkaz k obsluze pracovních plošin, výuční list zedník, tesař, dovednost čtení výkresové dokumentace
  • Benefity: bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, stravenky, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, teambuildingy a firemní akce pro rodinné příslušníky, zajištěný odvoz na stavby, cestovné 2 800 Kč/měsíc čistého
  • Kontakt telefonicky Po-Pá (7:30 - 15:30 hod.) pan Ing. Martin Šálek, tel. použijte odpovědní formulář , příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 13.5.2024

Máte zájem o nabídku Stavební dělník/ce?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Martin Šálek, personalista z MONT-KOVO, spol. s r.o.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Stavební dělník/ce

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.