Volné pracovní místo  Stavební dozor

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Zavedená stavební a obchodní firma PANEL - PROJEKT s.r.o. hledá vhodného kandidáta pro koordinaci a vedení svých staveb.

Náplň práce:
o koordinace a vedení staveb
o dozorování kvality
o vedení kontrolních dnů
o příprava podkladů pro fakturaci
o evidence spotřeby mat.
o různorodá práce spojená s cestováním

Požadujeme:
o SŠ vzdělání nejlépe stavební, nutná znalost stavebních procesů!!!!
o min. 1 rok praxe ve stavebnictví
o obchodní a prodejní dovednosti, komunikativnost
o psychická odolnost, samostatnost, vytrvalost, schopnost týmové práce
o MS Office uživatelsky, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
o částečně volná pracovní doba
o nástupní plat 15 - 20 tis/měs. (dle zkušeností z požadovaného zaměření)
o firemní benefity- služební automobil, telefon, notebook
o po zkušební době a zapracování nabízíme prémie do 100%

Kontakt telefonem použijte odpovědní formulář od 7 do 15 hodin

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.6.2016