Volné pracovní místo Stáž Handicap - ODBORNÝ REFERENT/KA ADMINISTRATIVY ZDRAVOTNÍ PÉČE

26.5.2015
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY
Žižkova tř. 1838/22, České Budějovice 6, 370 01, České Budějovice
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

NÁPLŇ PRÁCE: komunikace s poskytovateli a příjemci zdravotní péče, zpracování agend s příjemci zdravotní péče, poskytování klientského servisu (řešení stížností, poskytování informací, nápravná řešení)
POŽADUJEME: pracovní pozice vyhrazená pro osoby se zdravotním postižením se SŠ nebo VŠ, výborná znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), samostatnost, dobré komunikační schopnosti, nástup cca od 15. 7. 2015, profesionalitu, loajalitu, odpovědnost, efektivitu, dynamičnost a spolupráci
NABÍZÍME: šanci poznat, jak to vypadá uvnitř největší pojišťovny v ČR, udávající trend vývoje zdravotního pojištění, dynamický a profesně vyzrálý kolektiv, spolupráci formou DPČ- úvazek 0,5, zajímavou pracovní zkušenost
Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete do 15. 6. 2015 na e-mailovou adresu: poslat email jako přihlášku do výběrového řízení strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém zodpovězte, prosím, tyto otázky: Proč se zajímáte o práci ve VZP ČR a o danou pracovní pozici? Co očekáváte od nabízené pracovní pozice? Proč bychom měli vybrat právě Vás?