Volné pracovní místo Stevard/ka na autobusových linkách RegioJet

18.10.2016
STUDENT AGENCY k.s.
Místo pracoviště
náměstí Svobody 86/17, Brno-město, 602 00, Brno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Turnusové služby

Popis pracovní nabídky

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • doprovod autobusů na linkách z Brna
  • odbavení cestujících při nástupu do autobusu
  • zajištění profesionálního zákaznického servisu (denní tisk, občerstvení, podávání informací, prodej jízdenek)
  • péče o příjemné prostředí v autobuse
  • úzká spolupráce s řidiči a helpdesk oddělením
  • pracovní doba: nepravidelná
  • možnost práce i na zkrácený úvazek nebo na dohodu o pracovní činnosti

Co od Vás očekáváme:

  • příjemnou, prozákaznicky orientovanou osobnost
  • odolnost vůči stresu a organizační schopnosti
  • časovou flexibilitu
  • komunikativní AJ
  • nástup na základě dohody

Co Vám nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci mezi lidmi
  • získání cenných pracovních zkušeností
  • netradiční pracovní prostředí
  • práci spojenou s cestováním
  • zaměstnanecké benefity – slevy na produkty společnosti (letenky, zájezdy, jazykové pobyty apod.), kafeterie, věrnostní odměny, dny volna navíc, bonusová dovolená, jazykové vzdělávání