Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Truhlář
Lokalita:
Ostrava-město
Zveřejnil:
Úřad práce Ostrava
Může se Vám hodit:
Truhlář Ostrava-město

Volné pracovní místo Stolař/ka - montážník/ice

12.7.2016
Kamil Reichel
Místo pracoviště
Hlučínská 484/61, Přívoz, 702 00, Ostrava
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: Kamil Reichel – Internal dveře, Hlučínská 484/61, Přívoz, 702 00 Ostrava 2
V případě zájmu pište na e-mail: poslat email

Stolař/ka – montážník/ice
Pracovní náplň:
Montáže interiérových dveří
Práce ve výrobě interiérových dveří
Montáže po ČR

Požadavky:

  • vyučen v oboru stolař výhodou
  • zkušenosti z této oblasti
  • ochota cestovat

Plat: 20 000,– až 30 000,– dle odvedené práce

Podobné nabídky práce

STOLAŘ - VEDOUCÍ (20.000 - 25.000,- Kč)
Vytudoval/a jste školu zaměřenou na dřevozpracující obor? Rád/a pracujete se dřevem a máte praktické zkušenosti z tohoto oboru? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes! Společnost působící v oblasti dřevozpracujícího průmysl ...
Advantage Consulting, s.r.o. Moravskoslezský kraj Plný úvazek
aktivní
truhlář/ka, stolař/ka - výroba nábytku
Předem volat a domluvit si schůzku !!! Vyučení v oboru nutné. Vhodné i pro absolventa/tku.
Martin Vaněk Ruská 1163/68, Ostrava Plný úvazek
týden
stolař, truhlář
Náplň práce: výroba a případná montáž saunových kabin Požadujeme: preciznost, spolehlivost, zájem učit se nové věci Mzda: 80 - 115 Kč/hod Zaměstnanecké výhody: motivační odměny Místo výkonu práce: Šalounova 470/38, Ostrava - V ...
VITAL TREND s.r.o. Šalounova 470/38, Ostrava Plný úvazek
aktivní
Stolař/ka - truhlář/ka
Místo výkonu práce: Pustkovecká 45, Ostrava - Pustkovec V případě zájmu volejte Po-Pá od 9.00 do 16.00 hod. nebo pište na e-mail. Výroba nábytku, montáž nábytku, pokládka podlah, koberců.
Stolařství Moravia s.r.o. Pustkovecká 65/45, Ostrava Plný úvazek, Brigády
aktivní
Stolař/ka
Místo výkonu práce: Lešetínská 47, Ostrava - Kunčice Předem volat a domluvit si schůzku na tel.: <!--poslatEmail-->. Ranní směna od 5.00 do 13.30 hod. Nástup možný ihned. Mzda + benefity.
Prokond s.r.o. Lešetínská 614/47, Ostrava Plný úvazek
aktivní
Stavební mistr/ová do truhlárny
Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu volejte na tel od 7.00 do 17.00 hod. nebo pište na e-mail. Vedení provozu a zakázek na truhlárně.
Stavitelství SIZO s.r.o. Ostrava Plný úvazek