Volné pracovní místo  strategický/á prodejce/kyně

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 37 000 Kč / měsíc

Náplň práce: péče o svěřené zákazníky, budování dlouhodobých obchodních vztahů, příprava plánů prodeje, vyhledávání nových zákazníků a tvorba cenových nabídek, řešení zákaznických problémů a požadavků.
Požadujeme: alespoň SŠ vzdělání, praxe v průmyslu na obdobné pozici a zkušenosti s prodejem plastů výhodou, velmi dobrá znalost angličtiny, další světový jazyk výhodou, řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat.
Nabízíme: prémie, podnikové stravování, dovolená navíc, odborná školení, pružná pracovní doba.
Kontakt: e-mailem.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody - odborná školení

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2021

Máte zájem o nabídku strategický/á prodejce/kyně?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. David Sváček z SILON CZ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku strategický/á prodejce/kyně

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.