Volné pracovní místo  Strategický nákupčí

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt: AIR POWER s. r. o., areál Škoda, Plzeň
email: použijte odpovědní formulář
Tel.: použijte odpovědní formulář
Náplň práce: vystavování a vyhodnocování cenových poptávek, zpracovávání podkladů ke změnovým řízením, vyhledávání nových dodavatelů, vystavování objednávek vzorků, nákupně-technická spolupráce při vývoji nových strojů
Požadavky na kvalifikaci: SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru s technickými znalostmi, porozumění technické dokumentaci, velmi dobrá znalost AJ (vedení jednání, čtení technické dokumentace), ŘP skup. B (občasné jízdy k dodavatelům)
Místo výkonu práce: Plzeň, areál Škoda
Mzdové podmínky: 20000 - 30000,- hrubého
Směnnost: 1-směnny provoz, 5 pracovních dní v týdnu, 37,5 hod. týdně
Nástup: možný ihned
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, poskytování stravenek, objednávání obědů, možnost parkování kol, automaty na kávu, barely s vodou na pracovišti, firemní akce a aktivity, vzdělávání

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017