Volné pracovní místo Strategický projektový nákupčí

17.6.2016
PLASTON CR, s.r.o.
Místo pracoviště
Královská 1972, Šluknov, 407 77, Šluknov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: PLASTON CR, s.r.o. – 01 (sídlo), Královská č.p. 1972, 407 77 Šluknov.
Kvalifikační požadavky:
Vzdělání – SŠ
Praxe v oblasti nákupu – min. 2 roky
Znalosti z oblasti projektového managementu a zkušenosti s vedením projektů – výhodou
Znalosti v oblasti elektrotechniky – výhodou
Dobrá znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni – minimálně úroveň B2
Zkušenosti s využíváním ERP systémů a dobrá znalost MS Office
Řidičský průkaz sk. B

Předpoklady uchazeče:
Technické myšlení,
Ochota cestovat – přibližně 50% pracovního úvazku,

Pracovní náplň:
Odpovědnost za elektro-produktové skupiny zajišťované především pro naši sesterskou společnost,
Vyjednávání o cenách a smluvních podmínkách (náklady, kvalita, apod.),
Být součástí projektových týmů v rámci naší skupiny,
Výběr nových dodavatelů, a to zejména na trhu Číny a východní Evropy,
Uzavíraní smluv a vedení auditů,
Aktivní hledání rezerv při snižování nákladů,

Další informace:
Přihlášky k výběrovému řízení včetně profesního životopisu a dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na personální oddělení k rukám paní Ing. Zuzaně Dinhové do 31.5.2016.
Kontakt e-mail: poslat email ? tel.: poslat email ? adresa: Královská 1972, Šluknov 407 77

Přihlášky k výběrovému řízení včetně profesního životopisu a dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na personální oddělení k rukám paní Ing. Zuzaně Dinhové.
e-mail: poslat email tel.: poslat email , adresa: Královská 1972, Šluknov 407 77

Benefity

  • Jiné výhody – sportovní klub, společenské akce, jazykové vzdělávání, příspěvky na PP či ŽP,…
  • Podnikové stravování