Zveřejnil:
Úřad práce Praha 4

Volné pracovní místo Strážce parkoviště - Kralupy nad Vltavou

13.6.2016
Mark2 Corporation Czech a.s.
Místo pracoviště
Parkoviště, Parkoviště, Mostní 731, Kralupy nad Vltavou
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády, Brigády
Směnnost
Dvousměnný provoz

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejprve prosíme volat poslat email .

Náplň práce:
Přijmeme muže i ženy na pozici ostraha parkoviště:

  • Ochrana a ostraha majetku klienta
  • Pochůzková činnost
  • Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
  • Kontrola stavebních prací
  • Jednoduchá administrativa
  • Komunikace s policií

Požadavky:

  • Chuť pracovat
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
  • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
  • Náborový příspěvek po odpracování 3 měsíců
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Bohatý motivační program
  • Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
  • Možnost zajištění ubytovny

Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku  poslat email .

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), Azylanty