Volné pracovní místo  Strážný, strážná / vrátný, vrátná

Lokalita 509, Smečno
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 116 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Místa jsou vyhrazena pro OZP a OZZ!

Požadujeme:
  • výpis z rejstříku trestů,
  • spolehlivost a flexibilitu,
  • certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou.

Náplň práce:
  • ostraha objektu,
  • kontrola vstupů a vjezdů do objektu,
  • pochůzková činnost,
  • zápisy do evidenčních knih.

Jedná se o noční provoz (19:00 - 06:00 hod)

Nabízíme:
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení,
  • zázemí stabilní firmy,
  • odměny pro vynikající pracovníky,
  • možnost získání certifikátu strážný č.68-008-E,
  • pravidelná školení,
  • příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční.

Telefonický kontakt možný Po - Pá: 8:00 - 14:00 hod nebo e-mailem viz výše.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Noční provoz

Pracovní období

od 10.4.2024 do 9.4.2025

Máte zájem o nabídku Strážný, strážná / vrátný, vrátná?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Jiří Vašátko z OKO 69, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Strážný, strážná / vrátný, vrátná

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.