Volné pracovní místo  Strážný/á (OZP)

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 70 Kč / měsíc

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.
Možnost i zkráceného úvazku., DPČ

Jedná se o směnný provoz - 12 hodinové směny den/noc; upřesnění v rámci osobního pohovoru

Náplň práce:
  • výkon strážní služby na vrátnicích v průmyslovém objektu; výdej klíčů, evidence návštěv, evidence vjezdu a výjezdu vozidel, kontrola oprávněnosti vstupu do objektu, obchůzková činnost, informační servis

Požadujeme:
  • trestní rejstřík bez záznamů, zdravotní stav umožňující výkon strážní služby včetně práce v noci, zodpovědnost a spolehlivost, praxe v oboru vítána, certifikát dílčí kvalifikace strážný výhodou (není podmínkou - můžeme na něj uchazeče připravit)

Nabízíme:
  • příspěvek na dopravu; náhrada oděvné

Zájemci se mohou hlásit:

Místo výkonu práce: ARAGON Security s.r.o., Kabelíkova č.p. 2682/1, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 30.12.2016