Volné pracovní místo  Strážný/ná

Lokalita Mošnov
Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 11 000–13 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z.: 27.10.2016, a.:15.12.2016.
Informace o pracovním místě: společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá zaměstnance na pozici Strážný na pracoviště (průmyslový objekt) do Mošnova.
Náplň práce: obchůzková a kontrolní činnost, zajištění celkové bezpečnosti objektu, evidence osob a vozidel, obsluha EPS, EZS, CCTV.
Pracovní doba: nepřetržitý provoz, 12 ti hodinové směny (denní i noční).
Požadujeme:
  • Profesní kvalifikace STRÁŽNÝ, kód 68-008-E výhodou, ne podmínkou!
  • kvalifikace STRÁŽNÝ možnost vykonat před nástupem přes G4S
  • trestní bezúhonnost, min. 18 let
  • komunikativnost, základní znalost PC
  • středoškolské vzdělání, min. vyučen.
Nabízíme:
  • stravenky a příspěvek na čištění uniformy po zkušební době, práci na hlavní pracovní poměr, příjemný kolektiv.
  • vhodné i pro OZP, OZV, absolventy.
Info. na tel.: použijte odpovědní formulář od 8-16:45 hod. po -pá.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 16.1.2017 do 31.12.2017