Volné pracovní místo  Střihač / Střihačka pánských scénických kostýmů

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–27 260 Kč / měsíc

1. kontakt e-mailem. Písemné přihlášky včetně strukturovaného životopisu zašlete na: použijte odpovědní formulář
Požadavky: vzdělání SŠ nebo odborné vyučení s maturitou (obor oděvní/oděvního návrhářství), pracovitost, manuální zručnost, spolehlivost, znalost základů konstrukce střihů. Výhodou: praxe v oboru, znalost technologie zpracování nejrůznějších materiálů, znalost AJ vítána

Náplň práce: zhotovování nejnáročnějších střihů s ohledem na různé druhy materiálů dle pokynů výtvarníka, samostatné zhotovování nejnáročnějších prototypů a modelů scénických kostýmů podle návrhů výtvarníka, aranžování kostýmních prvků, komunikace s výtvarníkem, účast na zkouškách v prostorách divadla

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, atraktivní divadelní prostředí, netradiční a činorodá práce, nadstandardně vybavená krejčovská dílna, příjemný kolektiv

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc - 1 týden nad rámec zákona

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2024

Máte zájem o nabídku Střihač / Střihačka pánských scénických kostýmů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kontakt z Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Střihač / Střihačka pánských scénických kostýmů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.