Volné pracovní místo  Strojírenský dělník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 70 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVIŠTĚ Zborovice
  • Náplň práce: obsluha brusek ploch, měření hotových výrobků, běžná provozní údržba strojů
  • Požadavky: praxe ve strojírenství nebo vyučen v oboru, znalost měření a práce s měřidly, manuální zručnost, spolehlivost, přesnost, ochota pracovat ve vícesměnném provozu
  • Nabízíme: motivující mzdové ohodnocení odpovídající praxi a výkonu, zajímavou práci, zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející společnosti, osobní a profesní rozvoj, flexibilní pracovní dobu
  • firemní benefity: 5. týden dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní
připojištění / kapitálové životní pojištění
  • osobní kontakt je možný v sídle firmy v době Po-Pá 7.00-14.00 hod., nebo telefonicky dohodnout v téže době, popř. písemné žádosti zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 25.9.2016