Volné pracovní místo  strojírenský dělník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

POŽADAVKY:
min. vyučení technického směru; technické myšlení, manuální zručnost, dobrý zrak; spolehlivost, pečlivost, trpělivost; ochota pracovat na 3 - 4 směny; čistý trestní rejstřík;
NÁPLŇ PRÁCE:
seřízení a práce dle bezpečnostních předpisů; plnění úkolů a plánované produkce; správné seřízení strojů a přípravků a příprava pracoviště; neustálá kontrola strojů, přípravků a výrobků během výroby; dodržování předpisů kvality; kontrola a přezkoušení správného stavu strojů a přípravků; dodržování pokynů bezpečnosti práce; řízení se pokyny nadřízeného;
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody:
výkonnostní prémie; podnikové stravovoání; příspěvek na dopravu; dovolená navíc; stravenky;
Kontakt: telefonicky Po-Pá 9:00-15:00 hod.; e-mailem; osobně;

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.1.2017