Volné pracovní místo  STROJÍRENSKÝ PLÁNOVAČ VÝROBY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství nadaného zaměstnance na pracovní pozici:

STROJÍRENSKÝ PLÁNOVAČ VÝROBY

NÁPLŇ PRÁCE:
-tvorba a kontrola optimálního výrobního plánu (VP) s ohledem na dodržení termínů a nákladů
-řešení nesrovnalostí-přizpůsobení VP či opatření pro včasné splnění zakázky
-zadávání VP do inform.systému
-zodpovědnost za pokles nákladů na výrobu-řazení a spojování zakázek
-zlepšování včasnosti dodávek (OTD), revize chybných údajů vzniklých při ladění výroby

POŽADUJEME:
-technická SŠ/VŠ-strojírenství výhodou
-praxe min.2 roky jako plánovač stroj.výroby (konvenční i CNC stroje)
-práce s PC-IS,Excel(makra, konting.tabulky)-podmínkou
-zvládání práce pod tlakem,operativní rozhodování
-prokazatelné komunikační a organizační schopnosti,flexibilita

NABÍZÍME:
-Typ prac.poměru: hlavní pracovní poměr
-Na dobu: určitou s možností prodloužení
-Prac.režim: pevná prac.doba
-Dovolená: 4 týdny
-Místo pracoviště: Brno
-Nástup: IHNED
-Benefity: stravování v areálu,odměny za vývoj technologií a zlepšovací návrhy
-Možnost: profesního růstu ve stabilní české firmě,získání cenné praxe

Svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE - ve WORDU zašlete na email: použijte odpovědní formulář

Děkujeme za Váš čas. Tým personální agentury PP&T consult.

Benefity

  • Podnikové stravování - v areálu
  • Zvláštní prémie - odměny za vývoj technologií a zlepšovací návrhy

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016