Volné pracovní místo  Strojírenský technik technolog

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

-SŠ – technologie, technika, strojírenství, strojírenská výroba
-znalost anglického jazyka - úroveň komunikační
-uživatelská znalost PC – programy Microsoft Office, CAD
-samostatnost, dochvilnost, pečlivost, týmový duch

Náplň práce:
-řešení technologických postupů výroby
-zpracovávání technologických operací
-řešení technologie nových výrobků dle zadání výkresů
-čtení výkresů dílu a strojních sestav
-kreslení v AUTOCADu
-statistické zpracovávání dat, řešení procesní způsobilosti
-jednání se zákazníky při řešení problému a zpracovávání PPAP dokumentace
-podílení se procesu schvalování prvních vzorků
-řešení analýzy FMEA, zpracování plánu kontrol, MSA, IMDS
-spolupráce na řešení problému metodikou 8D reportů

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016