Volné pracovní místo  Strojírenský technik/technolog, manažer jakosti

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

STROJÍRENSKÝ TECHNIK, TECHNOLOG, MANAŽER JAKOSTI
Požadujeme:
SŠ strojírenského (technického) zaměření
znalost technologie a materiálů
práce na PC (MS Office)
zodpovědný přístup k práci, samostatnost, důslednost
výhodou - praxe ve strojírenské výrobě a v oblasti svařování, znalost Inventor a CAD, anglický jazyk
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti
mzdové ohodnocení dle kvalifikace a praxe, prémie
školení a další vzdělávání
zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění)
nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou
Náplň práce:
vstupní, mezioperační a výstupní kontrola kvality výrobků
kontrola technické dokumentace
spolupráce s výrobou
spolupráce při řešení neshod a jakostních problémů při výrobě
Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojštění

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.2.2017