Volné pracovní místo  STROJNÍ INŽENÝR / INŽENÝRKA

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 63 000–69 000 Kč / měsíc

  • Požadujeme: minimálně magisterské vzdělání v technickém oboru
  • Náplň práce:
  • podílení se na vývoji zdravotnických výrobků, které zachranuji životy
  • zavádeni nových produktů a technologii
  • analýza chyb, provádět zkoušky, validace a podílení se na realizaci nápravných opatření
  • komunikace s dodavateli, případně kolegy z jiných závodů ohledně jednotlivých projektů
  • Nabízíme: penzijní připojištění, Multisport karta, homeoffice

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2024 do 31.12.2024

Máte zájem o nabídku STROJNÍ INŽENÝR / INŽENÝRKA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Viktoria Kakara z Contract Medical International, spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku STROJNÍ INŽENÝR / INŽENÝRKA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.