Volné pracovní místo  STROJNÍ INŽENÝR/-KA

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 33 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PROFIL KANDIDÁTA:
  • vzdělání VŠ strojní
  • praxe v oboru vítána (Solidworks výhodou)
  • způsobilost pro týmovou spolupráci
  • angličtina na pokročilé úrovni (slovem i písmem)

NÁPLŇ PRÁCE A ZODPOVĚDNOSTI:
  • modifikace strojního zařízení výrobních linek
  • technická příprava
  • plánování
  • práce s dodavateli
  • účast na místních a globálních projektech (schopnost řídit malý tým vítána)
  • dokumentace změn

NABÍZÍME:
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • konkurenceschopné mzdové ohodnocení
  • zkušenost dynamického prostředí globální společnosti
  • osobní a profesní rozvoj
  • výhodné zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem pracovat v mezinárodní společnosti a máte požadované znalosti, zašlete nám životopis s přiloženým motivačním dopisem do 25.6.2016. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kimberly-Clark s.r.o.
Personální odd.
Dolecká použijte odpovědní formulář Jaroměř
Tel. použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář
použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 20.6.2016