Volné pracovní místo  strojní konstruktér

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

KONTAKT E-MAILEM (zaslat životopis)
Náplň práce:
  • konstrukce jednoúčelových strojů, robotických buněk
  • konstrukce a inovace regenerační vany pro psy
  • tvorba kompletní technické dokumentace (3D modely, výkresy, kusovníky, pneumatická schémata)
  • podpora výroby (úprava designu součástí již vyráběných strojů, účast při montáži)
Požadujeme:
  • Min. SŠ/SPŠ vzdělání
  • Znalost konstrukčních výpočtů (pohony, mechanika, dimenzování strojních součástí apod.)
  • Znalost 3D modelování (Solid Egde, Solid Works výhodou)
  • Znalost pneumatických komponent
  • Orientace v problematice stavby jednoúčelových strojů, robotických pracovišť
  • Znalost výrobních technologií – technologičnost konstrukce
  • Chuť učit se novým věcem a přicházet věcem na kloub
  • Samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, loajálnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Výhodou cizí jazyk – angličtina/němčina
  • Výhodou znalost senzoriky
Nabízíme: dovolená až 5 týdnů, stravenky, příjemný kolektiv

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.4.2024

Máte zájem o nabídku strojní konstruktér?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Doležalová z SMAPRO design s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku strojní konstruktér

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.