Volné pracovní místo  STROJNÍ MECHANIK/-ČKA / ZÁMEČNÍK/-ICE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 23 000–27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

STROJNÍ MECHANIK/-ČKA / ZÁMEČNÍK/-ICE
  • PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, turnusové služby
  • Náplň práce: zajišťování technického servisu pro všechny lokality společnosti - celá ČR; opravy a pravidelné údržby agregátů (lisy, nůžky, zdvihací zařízení, atd.); spolupráce na zajišťování a zdárném průběhu projektových prací na jednotlivých pobočkách; stálé zvyšování kvalifikace a prohlubování znalostí z oboru
  • Požadujeme: ukončené střední odborné vzdělání; praxi v oboru obrábění kovů; základní svářečský průkaz; ŘP sk. B, sk. E výhodou; dobrý zdravotní stav
  • Nabízíme: stabilní pracovní zázemí v mezinárodní společnosti, nadstandardní platové ohodnocení, pravidelná školení a možnost zvyšování kvalifikace, příspěvek na stravování a cestovní náhrady, další zaměstnanecké výhody
  • V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.10.2016 do 30.9.2017