Volné pracovní místo  strojní operátor/strojní operátorka

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 500–39 000 Kč / měsíc

Hledáme strojní operátory pro výrobní halu v Lovosicích. Nabízíme náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč *
Popis pracovní pozice:
-nepřetržitý směnný provoz
-výroba nerezového drátu dle zadaných objednávek
-obsluha jeřábů a vysokozdvižných vozíků (školení zajistíme)
Nabízíme:
-náborový bonus ve výši 20 000 Kč
-adekvátní mzdové ohodnocení (nárůst mzdy po zaškolení + osobní ohodnocení dle podávaných výkonů + bonus za splněný pracovní fond)
-zajímavé zaměstnání v mezinárodní společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru
-přátelské a férové pracovní prostředí
Benefity:
-stravování na pracovišti zcela zdarma
-roční bonus, letní bonus
-sick days
-dovolená nad rámec zákoníku práce
-příplatky nad rámec zákoníku práce
-vitamínové balíčky, věcné dary, firemní akce
Očekáváme od Vás pečlivost, spolehlivost a dochvilnost. Vzdělání technického směru výhodou, nikoli podmínkou.

Pro zařazení do výběrového řízení je nutné zaslat životopis.

Těšíme se na Vás!

  • po změně smlouvy na dobu neurčitou

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody - sick days

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 18.4.2024

Máte zájem o nabídku strojní operátor/strojní operátorka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Hana Výravová z KOS WIRE EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku strojní operátor/strojní operátorka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.