Volné pracovní místo  STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 000–27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Provádění údržeb na strojních zařízeních.
  • Diagnostikování a odstraňování závad na strojních zařízeních.
  • Provádění zápisů o údržbách v elektronickém informačním systému.
  • Instalace nových strojních zařízení.
  • Účast na školeních
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
  • Vzdělání: SO (vyučen) obor mechanik opravář pro stroje a zařízení, nebo strojní zámečník, nebo příbuzný obor
  • Praxe v oboru nutná, min. 2 roky - zaměření na opravy strojů a zařízení - provozní údržby, výhodou znalost mechaniky, pneumatiky, údržby CNC
  • Znalost NJ nebo AJ výhodou
  • Oprávnění k obsluze VZV výhodou
  • Základní znalost práce na PC
  • Fyzická zdatnost, samostatnost, spolehlivost, pracovitost
  • Výhodou: platné svářečské oprávnění MIG, TIG, plamen, oprávnění k obsluze mostových jeřábů
  • fyzická zdatnost, samostatnost, spolehlivost, pracovitost
Pracovní režim: nepřetržitý/dvousměnný
Nástupní hrubá mzda: od 20 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru
Hrubá mzda po zaučení: od 22 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 23.1.2017