Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Strojní zámečník
Lokalita:
Plzeň-město
Zveřejnil:
Úřad práce Plzeň
Může se Vám hodit:
Strojní zámečník Plzeň-město

Volné pracovní místo Strojní zámečník - údržbář forem

1.6.2016
Daikin Industries Czech Republic s.r.o.
Místo pracoviště
U Nové Hospody 1155/1, Skvrňany, 301 00, Plzeň
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Nepřetržitý provoz

V případě Vašeho zájmu kontaktujte naše personální oddělení.
pí Lucii Večeřovou (od 8:00 do 16:00 hod.), tel. poslat email , poslat email
Pracovní náplň:
Údržba lisovací formy na tváření plechových dílů a forem na vstřikování plastů.
Nabízíme:
každoroční navýšení mzdy, profesní a kariérní růst, 2×ročně finanční bonus, dotované závodní stravování, moderní pracovní zázemí, jazykové vzdělávání, 25 dnů dovolené ročně, kafeterie, práce ve třísměnném a nepřetržitém provozu.
Nástup možný ihned.

Podobné nabídky práce

Zámečník
Kompletování svařenců Svařování 135 Obsluha strojů (Pila, nůžky, ohýbačka, vrtačka, frézka)
INGMAR, spol. s r.o. Pražská 633, Dolní Jirčany 25244 Plný úvazek
aktivní
Strojní zámečník - údržbář forem
- údržba lisovací formy na tváření plechových dílů a forem na vstřikování plastů
ADECCO spol.s r.o. Plzeň Plný úvazek
týden
Svářeč CO2 135 zak: kurz, Mladá Boleslav 35.000,-Kč
Vyrábí svařované komponenty rámu pro automobiloví průmysl
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Mladá Boleslav Plný úvazek
týden
Samostatný strojní zámečník
- Úpravy, svařování, instalace zařízení (nástroje, přípravky, kryty atd.) - Výroba a úprava součástí na strojích jako např. stolní vrtačka, frézka - Výroba a úprava součástí pomocí ručního nářadí – vrtání, broušení apod. - Náměty ...
týden
Údržbář lisovacích forem
Ref. č.: 9-21-198690. Máte zkušenosti s údržbou a úpravami forem? Jste technicky zdatní a máte zkušenosti se svařováním? <br/> <br/>Pokud ano, máme pro Vás pracovní příležitost! Hledáme šikovné uchazeče na pozici údržbář forem!<br ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plzeň Plný úvazek
Zámečníky Svářec CO2 135 zákl / Rosice u Brna 25.000 - 40.000,-Kč
Výroba zemědělských strojů , příprava a kompletace dílu podle technických výkresů, svářečky průkaz CO2 základní kurz
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Rosice u Brna Plný úvazek