Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Strojní zámečník
Lokalita:
Děčín
Zveřejnil:
Úřad práce Děčín
Může se Vám hodit:
Strojní zámečník Děčín

Volné pracovní místo Strojní zámečník

9.6.2016
Chart Ferox, a.s.
Místo pracoviště
Ústecká 1335/30, Děčín V-Rozbělesy, 405 02, Děčín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Ústecká č.p. 1335/30, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2
Nástup možný ihned.

Pracovní náplň

  • Příprava a výroba dílců pro následnou sestavu
  • Broušení a leštění svarů ruční bruskou
  • Zhotovování dílů, sestavování a nastehování nádob
  • Zakružování a tváření materiálu
  • Obsluha tvářecích strojů
  • Manipulace s materiálem

Požadujeme

  • Vyučení v oboru zámečník, mechanik, příbuzném oboru či oboru strojírenství
  • Praxe v oboru strojírenství výhodou
  • Svářečský průkaz – základní zkouška na ZK 135 1.1 výhodou
  • Pečlivost, zodpovědnost
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v zavedené nadnárodní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek k penzijnímu připojištění
  • Možnost závodního stravování
  • Podpora prohlubování kvalifikace (odborné kurzy, aj.)

Kontaktní osoba: Mgr. Jitka Dědičová, první kontakt e-mailem:  poslat email