Volné pracovní místo  Strojní zámečník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Sestavování strojů a strojních zařízení.Ruční zpracování strojních součástí, řezání, pilování, ohýbání a svařování částí.Čtení v technických výkresech a používání technických podkladů.Vedení podřízených.
Požadujeme:
Minimální vzdělání SOÚ výuční list případně SOŠ s maturitou.
Praxe na obdobné pozici minimálně 5 let.
Prokazatelná kvalifikace, znalosti a schopnosti.
Flexibilita, spolehlivost, trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu, samostatnost.
Práce v třísměnném provozu, ochota pracovat na přesčas.
Svářečský průkaz velkou výhodou.
Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).
Nabízíme:
Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem od 18 000,- Kč do 20 000,- Kč.
Práci v dynamické rozvíjející se české firmě,
Možnost získat smlouvu na dobu neurčitou, po uplynutí zkušební doby možnost zvýšení mzdy
Stravenky a příspěvek na životní pojištění.

Místo výkonu práce: Horní Suchá, Karviná
Nástup možný ihned nebo dle domluvy. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu v případě pohovoru je nutné přijít s osvědčením a hlavně se zápočtovým listem.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované vzdělání

  • Zámečník, zámečnické práce a údržba

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017