Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality
Pozice:
Obsluha stavebních strojů
Lokalita:
Tábor
Zveřejnil:
Úřad práce Tábor
Může se Vám hodit:
Obsluha stavebních strojů Tábor

Volné pracovní místo strojník pásového bagru, traktorbagru

12.4.2016
INTEM, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Petra z Ústí 1816/26, Tábor, 390 02, Tábor
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadujeme flexibilitu, zkušenosti v oboru, zodpovědnost, platný strojnický průkaz na obsluhu pásového bagru, traktorbagru výhodou. (případně zaškolíme)
Náplň práce: provádění zemních prací na energetických stavbách sítí NN, stavby v lokalitě Jihočeského kraje (ČR)
pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
kontakt telefonicky (Po – Pá 8:00 – 14:00) nebo e-mailem

Podobné nabídky práce

Bagrista, strojník
Vyučení v oboru automechanik/opravář zemědělských strojů výhodou, podmínka ŘP sk. C, práce s bagrem a smykovým nakladačem, nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení, práce v okolí Českých Budějovic a Tábora. manuální zručnost strav ...
Autoservis Petr Rada s.r.o. Vrchlického 482, Soběslav Plný úvazek
aktivní
řidič, strojník stavebních strojů
pož. ŘP sk. C náplň práce - práce ve stavebnictví, práce po celé ČR, průkaz strojníka výhodou, popř. proškolíme, pružná pracovní doba
Licehamr s.r.o. 1, Pohnání Plný úvazek