Volné pracovní místo  strojník stavebních strojů

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 150 Kč / měsíc

Pro zajištění údržby železniční infrastruktury JHMD hledáme osobu pro obsluhu bagru a případně čelního nakladače.
Základní kvalifikační požadavky:
  • ŘP skupiny B, T podmínkou a skupiny BE, C výhodou
  • platný strojní, případně profesní průkaz
  • orientace v technické dokumentaci
  • praxe výhodou
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, cílevědomost
  • zdravotní způsobilost
Náplň práce
  • obsluha a údržba pásového bagru případně čelního nakladače
  • terénní práce pro zajištění oprav a údržby tratí Jindřichův Hradec - Nová Bystřice/Obrataň (čištění příkopů, odvodnění, stavební a zemní práce…)
Pracovní podmínky:
  • výkon práce v Jindřichově Hradci a na tratích Jindřichův Hradec - Nová Bystřice/Obrataň
  • pracovní doba 40 h týdně
  • příspěvek na stravné, prémie
  • dovolená 5 týdnů
  • po dohodě zaměstnavatel může poskytnout ubytování
  • nástup možný ihned
STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS s popisem předchozí práce a činností zašlete na:
použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče - nebo strojní průkaz

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.2.2017