Volné pracovní místo strojník, údržbář, řidič

2.11.2016
Gabriel s.r.o.
Místo pracoviště
208, České Kopisty, 412 01, Terezín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce:České Kopisty č.p. 208
Terezín, 412 01 Litoměřice.

POŽADAVKY:
praxe vítána
řidičský průkaz C, CE (zkušenosti podmínkou), T,
strojní průkaz (pásový bagr, čelní kolový nakladač, rypadlo nakladač)
odborná zdatnost a organizační dovednosti
aktivní přístup a pracovitost
flexibilita
zájem o osobní rozvoj a vzdělávání

NÁPLŇ PRÁCE:
práce na strojích k přípravě půdy a údržby zeleně při realizaci zakázek,
řízení nákladního vozidla,
provádění oprav a údržby na přidělené technice,
odpovědnost za funkceschopnost přidělené techniky,
opravy a údržba ostatní mechanizace.
Zvláštní prémie, naturální výhody, jízdní výhody, stravenky.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky, osobně na uvedené adrese.