Volné pracovní místo Strojník

19.6.2014
AMBIX TRADE s.r.o.
Místo pracoviště
Vrchlického 431/18, Mohelnice, 789 85, Mohelnice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadavky: strojnický průkaz, řidičský průkaz skupiny B a C, praxe v oboru
Náplň práce: práce s bagrem na staveništi, rozvoz materiálů v Olomouckém kraji

Podobné nabídky práce

Obsluha technologického zařízení - balič, řidič VZV
Osobní kontakt; Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Požadujeme platný průkaz řidiče VZV, jeřábnické a vazačské zkoušky. Vzhledem k povaze práce vhodnější pro muže. Vhodné i pro absolventa. Zaměstnanecké výhody: ...
Cembrit a.s. Příčná 855/26, Šumperk Plný úvazek
aktivní
Obsluha technologického zařízení - zámečník
Osobní kontakt; Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Požadujeme svářečský průkaz ZK 111 1.1. (elektroda) nebo 135 1.1. (CO2). Vhodné i pro absolventa. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, příspěvek na soukr ...
aktivní
Obsluha technologického zařízení - elektrikář
Osobní kontakt; Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Požadujeme platné oprávněn dle vyhlášky vyhl.50/78 Sb., § 7 (min.§ 6). Vhodné i pro absolventa. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, příspěvek na soukromé ...