Volné pracovní místo  strojník/ce chladicího zařízení

Lokalita Ostrava
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava

Možnost osobní schůzky Martinovská 3168, Ostrava - Martinov, předem domluvit schůzku emailem nebo zaslat žádost o zaměstnání na email.

Požadujeme:
SOU/SŠ v technickém oboru (elektro, vodo - topo , zámečník)

Výhodou:
Znalosti chladírenské a klimatizační techniky
platné osvědčení z vyhl. č. 50/78 Sb., § 6
platný svářečský průkaz
osvědčení pro řízení motor. Vozíků

Pracovní náplň :

" obsluhuje čpavkové průmyslové chladící zařízení včetně kompresorů s chladícím výkonem do 1,5 MW
" nastavuje regulaci teplot chladíren a chladírenských prostor
" kontroluje provoz zařízení a zaznamenává technické parametry
" identifikuje, eventuálně odstraňuje závady na chladícím zařízení
" provádí preventivní údržbu chladícího zařízení včetně kompresorů

Benefity:
zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, systém firemních benefitů: příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní a životní pojištění, rekondiční pobyty, bezúročné půjčky, 13 a14 pololetní bonus, vnitropodniková síť T-Mobile, zaměstnanecké balíčky, dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016 do 31.7.2017