Volné pracovní místo  Strojvedoucí lokomotiv, vlaků

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–36 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
" řízení HDV a úkony při vedeni vlaku i posunu vždy v souladu s platnou legislativou na dráze a vnitřními opatřeními RJ;
" aktívní spolupráce na organizaci drážního provozu se složkami SŽDC a dispečerem RJ;
" operativní řešení mimořádných situací v dopravě metodicky ve spolupráci se strojvedoucími RJ, stevardy RJ i složkami SŽDC a ČD v souladu s platnou legislativou na dráze i pracovního práva;
Očekáváme:
" průkaz způsobilosti k řízení HDV
" ředchozí praxi na pozici strojvedoucího
" zdravotní a psychologickou způsobilost
Nabízíme:
" zázemí jedné z nejdynamičtějších českých společností
" motivující mzdové ohodnocení
" při dobrých výkonech možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
" příležitost k seberealizaci
" příležitost podílet se na rozběhu nových projektech
" nástup dohodou
benefitní portál, sleva na produkty společnosti, věrnostné odměny

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 11.10.2016