Volné pracovní místo Supervisor finančního oddělení

17.8.2016
Changhong Europe Electric s.r.o.
Místo pracoviště
Severní 2439, Nymburk, 288 02, Nymburk
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce : vedení projektu SAP – implementace požedavků z mateřské společnosti v Číně, zaúčování kolegů v české společnosti, nastavování finančních procesů v systému SAP, účtování v SAP spolupráce a komunikace s ostatními odděleními
Požadujeme : nejm. Bc. vzdělání v oblasti financí nutná znalost čínštiny na pokročilé úrovni, nutná znalost SAP na úrovni administrátora systému, zkušenosti s vedením lidí výhodou
samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, asertivita, flexibilita, schopnost práce pod tlakem
týmový hráč
Zájemci zašlou motivační dopis spolu se životopisem v čínštině a češtině na emailový kontakt  poslat email