Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Mistr ve strojírenství
Lokalita:
Písek
Zveřejnil:
Úřad práce Písek
Může se Vám hodit:
Mistr ve strojírenství Písek

Volné pracovní místo SUPERVISOR

8.10.2016
Faurecia Components Písek, s.r.o.
Místo pracoviště
Průmyslová 466, Pražské Předměstí, 397 01, Písek
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:

  • vedení 15–25 operátorů – dělníků;
  • zajištění vhodného zaučení nových operátorů na linkách;
  • plánování rozložení operátorů k linkám na další dny a na týdenní bázi;
  • účast na náboru nových zaměstnanců – operátorů;
  • report denní výroby;
  • zajištění pravidelného toku informací v týmu -pravidelné informační schůzky;
  • zajištění plného respektování a dodržování pravidel BOZP a interních nařízení týkajících se ochrany životního prostředí a pracovních podmínek;

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru;
  • podnikatelské myšlení, elán, tah na branku, orientace na výsledek, leadership;
  • znalost AJ na komunikativní úrovni;
  • uživatelská znalost MS Office;
  • organizační dovednosti;

Nabízíme

  • práce s moderními technologiemi pro výrobu sedačkových rámů;
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti;
  • možnost karierního růstu v automotive průmyslu, mobilita napříč závody Faurecia po celém světě;
  • zajímavý benefitní balíček – příspěvek na stravování, dopravu, penzijní pojištění, jazykové kurzy …;
  • získání pracovních zkušeností v automobilovém průmyslu;
  • práce v mladém a dynamickém kolektivu

Kontakt: zájemci zašlete životopis na email: poslat email