Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality, Strojírenství, Výroba a průmysl
Pozice:
Svářeč
Lokalita:
Domažlice
Zveřejnil:
Úřad práce Domažlice
Může se Vám hodit:
Svářeč Domažlice

Volné pracovní místo Svářeč CO2

22.4.2016
Wuppermann Systemtechnik s.r.o.
Místo pracoviště
MUDr. Šlejmara 609, Holýšov, 345 62, Holýšov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Třísměnný provoz

Požadavky: praxe min. 2 roky, znalost EN 287, znalost TIG výhodou, znalost čtení technické dokumentace, samostatnost, odpovědnost za vl. práci
Výhody: zvláštní prémie, dovolená navíc, 13. plat, profesní růst, stravenky, živ. pojištění

Podobné nabídky práce

Zámečník
Kompletování svařenců Svařování 135 Obsluha strojů (Pila, nůžky, ohýbačka, vrtačka, frézka)
INGMAR, spol. s r.o. Pražská 633, Dolní Jirčany 25244 Plný úvazek
aktivní
Svářeč CO2 135 zak: kurz, Mladá Boleslav 35.000,-Kč
Vyrábí svařované komponenty rámu pro automobiloví průmysl
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Mladá Boleslav Plný úvazek
Zámečníky Svářec CO2 135 zákl / Rosice u Brna 25.000 - 40.000,-Kč
Výroba zemědělských strojů , příprava a kompletace dílu podle technických výkresů, svářečky průkaz CO2 základní kurz
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Rosice u Brna Plný úvazek
aktivní
Vedoucí údržby (lisovna / svařovna)
Máte zkušenosti jako vedoucí údržby? Znáte výrobní technologie lisování a svařování? Pak hledáme VÁS!!!<br/> <br/>Vedoucí údržby<br/> <br/>Náplní práce bude:<br/> <ul> <li> vedení oddělení údržby (úkoly, kontrola kvality, motivace ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plzeňský kraj Plný úvazek
aktivní
rozšířená obsluha svařovacích robotů
Náplň práce: rozšířená obsluha svařovacího robota. Požadujeme: SŠ, SOU vzdělání, zkušenost s roboty Reis, ABB, IGM, praktické zkušenosti se svařováním, znalost čtení technické dokumentace, znalost práce na PC, flexibilitu a schopn ...
Wuppermann Systemtechnik s.r.o. MUDr. Šlejmara 609, Holýšov Plný úvazek
včera
Svářeči
Požadavky: svářečský průkaz, praxe v TIG výhodou Mzda + příplatky na dopravu, osob. ohodnocení + příspěvek na stravu.
GTL - Transport - und Lagersysteme s.r.o. Masarykova 549, Domažlice Plný úvazek
týden