Volné pracovní místo  SVÁŘEČ (m/ž)

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 30 000–31 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: sváření, zámečnické práce.

Požadavky: manuální zručnost, svářečské průkaz CO, pečlivost, samostatnost, řidičský průkaz sk. B výhodou.

Zaměstnanecké výhody: práce ve stabilní a prosperující společnosti, pracovní doba 7,5 hodin/den, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na důchodové spoření / benefitní karta.

Kontakt - Ing. Novotný Tomáš; tel.: použijte odpovědní formulář ; e-mail: použijte odpovědní formulář (pro zaslání životopisu).

Požadované dovednosti

  • Zkoušky svařování - elektrickým obloukem
  • Jiné

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - příspěvek na závodní stravování, příspěvek na důchodové spoření/benefitní karta

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.3.2024