Volné pracovní místo  Svářeč - rovnač

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Pro stabilní výrobní společnost v Plzni, otevíráme novou pracovní pozici:

SVÁŘEČ - ROVNAČ

Váš profil:
  • vzdělání technického zaměření,
  • platný svářečský průkaz,
  • zkušenost s rovnámím železa autogenem,
  • znalost čtení výkresové dokumentace,
  • znalost pneumatiky a hydrauliky výhodou,
  • min. 3 roky praxe na pozici svářeče,
  • samostatnost, manuální zručnost a pečlivý přístup.

Náplň práce:
  • sváření a zámečnické práce podle požadavků výroby,
  • rovnání železa autogenem,
  • manipulace se svařovanou konstrukcí větších rozměrů pomocí jeřábu.

Nabízíme:
  • možnost uplatnění ve stabilní zahraniční společnosti,
  • přátelské pracovní prostředí s možností osobního růstu,
  • příspěvek na stravování,
  • systém benefitů,
  • motivující finanční ohodnocení.

V případě zájmu, zašlete prosím Váš životopis na použijte odpovědní formulář Všem rádi odpovíme.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2016