Volné pracovní místo  Svářeč

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 26 000–33 000 Kč / měsíc

KONTAKT - Pavla Němčicová Ing., e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadavky:
  • SŠ vzdělání/ vyučení v technickém oboru
  • manuální zručnost
  • praxe v oblasti svařování pro energetiku
  • svářečská metoda 141 (argonové svařování)
141 T BW FM1-4 S s ?12 D?50 H-L045(nebo PF, PC) ss nb
141 P FW FM1-4 t?8 PF ml
141 P FW FM1-4 t?8 PD ml

  • svářečská metoda 111 (svařování obalenou elektrodou)
111 T BW FM1-4 B s ?12 D?108 H-L045(nebo PF, PC) ss nb
111 P FW FM1-4 t?8 PF ml
111 P FW FM1-4 t?8 PD ml

  • kvalifikace svářečů dle EN 9606-1
  • svářečská metoda 135 (svařování v atmosféře ochr. plynů)
135 T BW FM1-3 S s ?12 PF ss nb
135 T BW FM1-3 S s ?12 PC ss nb
135 P FW FM1-3 t?8 PF ml
135 P FW FM1-3 t?8 PD ml

  • znalost čtení výkresové dokumentace, orientace ve WPS
  • jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • samostatnost
  • flexibilita
  • práce v kolektivu

Náplň práce:
  • svařování dle technické dokumentace (potrubí, tlakové nádoby, kotlová tělesa, atd.)

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Benefity: příspěvek na stravování, příplatek za riziko, mimořádné odměny, možnost navýšení mzdy po zkušební době, firemní vzdělávání

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2024 do 31.1.2025

Máte zájem o nabídku Svářeč?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Němčicová Pavla z VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Svářeč

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.