Volné pracovní místo Svářeč/ka kovů

26.3.2016
TATRA METALURGIE a.s.
Místo pracoviště
Areál Tatry 1450/1, Kopřivnice, 742 21, Kopřivnice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

a:25.2.2016, VPM pro zaměstnaneckou kartu, Pracovní náplň:

  • navařování opotřebených částí nářadí za tepla dle výkresové dokumentace
  • navařování legovaných a speciálních ocelí na kovací nářadí obalovanou elektrodou
  • navařování ploch kovacích zápustek v ochranné atmosféře CO2
  • svařování nerozebíratelných částí
  • konečná úprava svárů
  • provádění drobných oprav během výroby

Požadujeme:

  • vyučení ve strojírenském oboru nebo zaškolení
  • základní kurz svařování obalovanou elektrodou a v ochranné atmosféře CO2
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, chuť pracovat
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • stabilní společnost
  • firemní benefity – závodní stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené atd.