Volné pracovní místo  Systémový administrátor

Firma OCC, s.r.o.
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–65 000 Kč / měsíc

Požadujeme: Spolehlivost, flexibilita, samostatnost, aktivní znalost AJ, řidičský průkaz sk. B, vynikající znalost HW, administrace OS Windows, TPC/IP, znalost OS Linux, SQL, PHP či zkušenosti s realizací sítí LAN/WAN výhodou
Pracovní náplň: Správa IS, databáze, zajišťování podpory a servisu zákazníkům, realizace IT projektů
Nabízíme: perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě, příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, firemní notebook, mobilní telefon, automobil
Možnost doškolovacích kurzů k rozšíření specializace
Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, neomezená dovolená, služební automobil, PC, telefon

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 2.4.2024

Máte zájem o nabídku Systémový administrátor?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jan Brožák z OCC, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Systémový administrátor

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.