Volné pracovní místo  Systémový analytik-architekt software

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000 Kč / měsíc

Náplň práce: inovace a hledání nových efektivních řešení v jednotlivých projektech, lukrativní oblast řízení jakosti a cybersecurity
Požadujeme: min. 3 roky zkušeností se systémovou analýzou, dobrý přehled o programovacím jazyku JAVA, PHP, C#, zkušenost s technologiemi Enterprise architect, Visual paradigm, BPMN, znalost návrhových vzorů, zájem o umělou inteligenci, schopnost rychle se přizpůsobit dynamickému odvětví, perfektní komunikační vlastnosti s důrazem na výsledek, znalost anglického jazyka na vysoké komunikační úrovni
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, kurzy anglického jazyka, školení, rychlý kariérní růst, týden dovolené navíc, občerstvení na pracovišti, caferetia systém, firemní akce, možnost pracovních stáží v zahraničí

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.1.2017