Volné pracovní místo  Tavič (obsluha strojů a zařízení)

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 23 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TAVIČ - KUTNÁ HORA
Nabízíme pracovní příležitost na pozici Tavič, Pomocník taviče s místem výkonu práce v Kutné Hoře a to zájemcům s praxí v tomto oboru, ale i zájemcům, kteří mají chuť do práce ve slévárenském provozu, budou postupně zaučeni. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
  • obsluha pecí tavení uhlíkové, nízkolegované a manganové oceli, lití tekutého kovu ve slévárenském provozu(tavírna)

Požadujeme:
  • ochota pracovat, spolehlivost
  • vzdělání SŠ ve slévárenském oboru nebo praxi 3 roky v oboru

Nabízíme:
  • platové ohodnocení 140 – 150,- Kč/hod. Čistého, dle výkonu i možnost navýšení
  • dlouhodobou spolupráci
  • zajištění ubytování ZDARMA
  • možnost vyplácení záloh na mzdu po odpracovaném týdnu
  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat i cizince
  • pro zájemce bez praxe možnost zaučení

Benefity

  • Ubytování

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016